درب استیل

درب استیل

درب استیل شامل درب گردان ،درب اتوماتیک به صورت خط مستقیم و منحنی – درب لولایی و درب پارکینگ

،درب اتوماتیک، گردان و پارکینگ (Automatic Sliding Door, Revolving and Parking Door)

درب استیل اتوماتیک و گردان دارای فریم از جنس استیل نوع 304 و در رنگ های طلایی، نقره ای، برنز و مشکی قابل سفارش می باشد. فریم ها دارای پوشش پایدار با تکنولوژی نانو میباشد که از اثر انگشت و لک جلوگیری می نماید.

قسمت فرمان این درب ها شامل میکرو کامپیوتر کاملا هوشمند و موتور Brushless دارای encoder ساخت کشور کره جنوبی می باشد.

روی میکرو کامپیوتر دستگاه درب اتوماتیک dsp، سیستم هایی از قبیل دستگاه کارت خوان با سیستم کدینگ، آیفون تصویری، دستگاه پرده هوا، سیستم اثر انگشت، سیستم اطفاء حریق، سیستم دزدگیر و سیستم کنترل مرکزی قابل نصب می باشد.

دربهای لولایی و برای ویترین مغازه ها همگی با لولاهای زمینی طراحی و ساخته شده و بنابراین نیاز به چارچوب کناری ندارد. درب ها با دستگیره بسیار زیبا و بلند عرضه میگردد. قفل مخصوص مکانیکی روی کلیه درب ها نصب میباشد. قفل الکترونیکی می تواند سیستم های مختلف کارت خوان و یا اثر انگشت و کنترل از راه دور مجهز گردد و نیز میتواند روی این درب ها نصب گردد.

درب پارکینگ به صورت کشوئی و لولایی مطابق با طرح مشتری عرضه می گردد.

درب استیل
درب استیل
درب استیل
درب استیل

درب استیل در واقع نوعی درب سفارشیت که طرحی منحصر به فرد دارد که تنها یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند.  درب استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت(ترمود) و ورق های استیل با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیر و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود. قیمت درب استیل براساس طرح درب و ابعاد درب سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص و عرفی مانند سایر درب ها ندارد.