درب اتوماتیک

درب اتوماتیک ،درب گردان به صورت خط مستقیم و منحنی – درب لولایی و درب پارکینگ

،درب اتوماتیک، گردان و پارکینگ (Automatic Sliding Door, Revolving and Parking Door)

فریم درب اتوماتیک و گردان از جنس استیل نوع 304 و در رنگ های طلایی، نقره ای، برنز و مشکی قابل سفارش می باشد. فریم ها دارای پوشش پایدار با تکنولوژی نانو میباشد که از اثر انگشت و لک جلوگیری می نماید.

قسمت فرمان این درب ها شامل میکرو کامپیوتر کاملا هوشمند و موتور Brushless دارای encoder ساخت کشور کره جنوبی می باشد.

روی میکرو کامپیوتر دستگاه درب اتوماتیک dsp، سیستم هایی از قبیل دستگاه کارت خوان با سیستم کدینگ، آیفون تصویری، دستگاه پرده هوا، سیستم اثر انگشت، سیستم اطفاء حریق، سیستم دزدگیر و سیستم کنترل مرکزی قابل نصب می باشد.

دربهای لولایی و برای ویترین مغازه ها همگی با لولاهای زمینی طراحی و ساخته شده و بنابراین نیاز به چارچوب کناری ندارد. درب ها با دستگیره بسیار زیبا و بلند عرضه میگردد. قفل مخصوص مکانیکی روی کلیه درب ها نصب میباشد. قفل الکترونیکی می تواند سیستم های مختلف کارت خوان و یا اثر انگشت و کنترل از راه دور مجهز گردد و نیز میتواند روی این درب ها نصب گردد.

درب پارکینگ به صورت کشوئی و لولایی مطابق با طرح مشتری عرضه می گردد.

درب اتوماتیک

دربهای اتوماتیک پارکینگی

امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. براساس ساختار درب، سیستم های مورد استفاده در درب های اتوماتیک پارکینگی به دو گروه درب اتوماتیک لولایی و کشویی تقسیم می شود

بخش های اصلی تشکیل دهنده درب اتوماتیک لولای عبارتند از: جک هیدرولیک یا الکترومکانیک، مدار فرمان، چراغ فلاشر، چشم ایمنی (فتوسل)، رسیور و ریموت.

درب اتوماتیک لولای را براساس نوع جک به دو گروه هیدرولیک و الکترومکانیک می توان تقسیم نمود.

جک الکترومکانیک از موتور الکتریکی، گیربکس و شفت متحرک تشکیل شده و جک هیدرولیک که با استفاده از فشار روغن کار می کند از سیلندر و پیستون هیدرولیک، موتور الکتریکی و پمپ روغن تشکیل شده است. جک الکترومکانیک معمولا برای درب های سبک تر با تردد کمتر پیشنهاد می شود و در مقابل جک هیدرولیک برای درب های سنگین تر و با تردد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. توضیحات تکمیلی در خصوص مشخصات فنی انواع جک های درب اتوماتیک لولایی و ویژگی های آنها در بخش مقالات در سایت ارائه شده است.

نصب درب اتوماتیک بازویی برای پارکینگ ساختمان ها علاوه بر آسان نمودن تردد برای ساکنین، ایمنی ساختمان را نیز افزایش داده و همچنین امکان استفاده از روش های کنترل هوشمند ساختمان (BMS) را فراهم می کند.

انتخاب اپراتور مناسب برای درب اتوماتیک بازویی (لولایی) براساس میزان تردد ، وزن هر لنگه و عرض هر لنگه باید صورت گیرد، توضیحات تکمیلی در خصوص پارامترهای اثرگذار در انتخاب دستگاه و مکانیزم عملکرد اپراتور درب های اتوماتیک بازویی (لولایی)‌ در بخش مقالات ارائه شده است.